درباره ما

درباره ما

نصب پنجره دوجداره

درباره تولیدی ایوان

تولیدی پنجره دوجداره ایوان از سال 1387 توسط گروهی از مهندسین حوزه ساختمان، با هدف تامین نیاز جامعه سازندگان، مهندسین و کارفرمایانی که قصد تعویض پنجره قدیمی خود را داشتند تشکیل شد و امروزه به صورت تخصصی در حوزه صنعت ساختمان، پنجره دوجداره UPVC، پنجره آلومینیومی و نصب پنجره دوجداره در حال فعالیت می باشد.
هدف اصلی ایوان از بدو فعالیت تاکنون ایجاد رضایت مشتریان بر پایه صداقت، تعهد به زمان بندی و حفظ کیفیت بالا در تولید و رعایت استانداردهای جهانی می باشد و از مهم ترین ماموریت های ایوان، آگاه سازی و مشاوره مشتریان قبل از خرید، ارائه محصولات با کیفیت و ارتقای سطح مشتری مداری بوده است.
این مجموعه با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود طیف مختلفی از پروفیل را در سه سطح کیفی عالی، خوب، متوسط (ستاندارد) را در پیش فاکتور ارسالی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و با برندهای مطرح و معتبر روز همچون ویستابست، هافمن، وین تک و … در حال همکاری می باشد. شنیدن صدای مشتریان و نظرات شفافشان برای هر یک از خریدارانی که به تازگی با مجموعه ایوان آشنا شده اند، گویای صداقت و تعهد به موضوعات فوق می باشد.
ما در هلدینگ ایوان نیاز شما را در رابطه با طرح و هزینه با استفاده از نرم افزار آنلاین محاسبه قیمت پنجره دوجداره محاسبه می کنیم؛ سپس با بکارگیری دستگاه های مجهز و دقیق، درب و پنجره UPVC انتخابی شما را تولید، حمل و نصب می کنیم.
امیدواریم که بتوانیم با حفظ کیفیت و بهبود مستمر، نقش موثری در ارتقا کیفیت تولید داشته باشیم با ارائه بهترین خدمات لذت بردن از محیط آرامش بخش را به شما دوست گرامی هدیه دهیم.

کیفیت ضمانت شده

شما بر حسب نیاز خود، دامنه گسترده ای از انتخاب پیش رو دارید. تنوع محصول و قطعات تولیدی، این امکان را برای شما به وجود آورده است تا پیش از سفارش، کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

قیمت رقابت

چون شما از تامین کننده دست اول خرید می کنید، ما به شما این اطمینان را می دهیم که مبلغ پرداختی شما برای درب و پنجره، کمتر از جاهای دیگر باشد. امتحان کنید!

تحویل به موقع

خیالتان از بابت تحویل به موقع سفارش راحت باشد! ما همواره شما را از طریق پیام های زنده و بروز در جریان روند کار و وضعیت سفارش خود قرار می دهیم. و حتی این امکان را فراهم میکنیم که از مراحل مختلف کارتان تصویر داشته باشید.

فهرست