محاسبه آنلاین پنجره دوجداره

محاسبه آنلاین پنجره دوجداره

برای درخواست صدور پیش فاکتور فرم محاسبه آنلاین را با مشخصات پنجره مد نظرخود پر کنید
ما در کمتر از 45 دقیقه به درخواست شما پاسخ میدهیم و فاکتور با 9 قیمت مختلف در 3 سطح کیفی از 9 برند پروفیل متفاوت برای شما ارسال می کنیم.

  فرم محاسبه آنلاین

  مشخصات پنجره های خود را وارد کنید

  1 :

  2 :

  3 :

  4 :

  موضوع درخواست

  تعویض پنجره دارمساختمان نوساز دارم

  نام استان محل نصب پنجره

  مشخصات فردی  محاسبه آنلاین

  اصلی ترین موضوعی که هنگام خرید پنجره دوجداره ذهن مشتریان را درگیر می کند قیمت و هزینه ی آن است که هلدینگ ایوان برای کم کردن دغدغه مشتریان خود از نرم افزار محاسبه آنلاین استفاده کرده است.

  جهت محاسبه ی آنلاین پنجره دوجداره کافی است که در پایین صفحه سمت چپ روی دکمه محاسبه آنلاین کلیک کنید و در صفحه ای که برایتان باز می شود می توانید مشخصات پنجره خود را که شامل ارتفاع، عرض و تعداد است وارد کنید تا کارشناسان ایوان در کم ترین زمان پیش فاکتور را در اختیارتان قرار دهند تا بتوانید با ذهنی آگاه تصمیم به خرید پنجره دوجداره بگیرید.

  قیمت پنجره

  با نرم افزار محاسبه می توانید به صورت حدودی از قیمت پنجره ی خود مطلع شوید اما تشخیص دقیق قیمت پنجره دوجداره به عوامل زیادی از جمله جنس پروفیل، نوع پنجره، نوع شیشه و… بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

  عواملی که در قیمت پنجره دوجداره تاثیر دارد عبارتند از :

  • مدل پنجره دوجداره
  • ابعاد پنجره دوجداره
  • پروفیل گالوانیزه
  • یراق آلات
  • نوع شیشه
  • نصب پنجره

  مدل پنجره دوجداره

  پنجره های دوجداره داری دو مدل کشویی و لولایی می باشند که قیمت هر کدام با توجه به نیاز و خواسته شما متفاوت است و باید توجه داشته باشید که هر کدام دارای مزایا و معایبی است.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع پنجره ها می توانید به صفحه ی پنجره دوجداره کشویی بهتر است یا لولایی مراجعه کنید.

  ابعاد

  یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت پنجره دوجداره ابعاد آن می باشد.هرچقدر ابعاد شما بزرگتر باشد قیمت آن هم بیشتر می شود همچنین قیمت پنجره ی ثابت نسبت به بازشو ارزان تر است.

  پروفیل گالوانیزه

  یکی از مهم ترین اجزاء پنجره دوجداره UPVC، گالوانیزه است که باعث استحکام و مقاوم سازی پنجره دوجداره می شود. هر چقدر ضخامت گالوانیزه درون پروفیل یو پی وی سی بیشتر باشد روی قیمت درب دوجداره و پنجره دوجداره نیز تاثیرگذار خواهد بود.

  یراق آلات

  یراق آلات درب دوجداره و پنجره دوجداره باعث استحکام، دوام و عملکرد بهتره پنجره دوجداره می شود و هرچقدر کیفیت آنها بیشتر باشد از مشکلاتی از قبیل خرابی، شکستگی و .. جلوگیری می شود.

  یراق آلات درب و پنجره یو پی وی سی شامل دستگیره ها، لولاها، قفل هاو … می شود که این عوامل بر قیمت درب و پنجره UPVC موثر است.

  نوع شیشه

  یکی دیگر از فاکتور های اثرگذار در قیمت پنجره دوجداره، نوع شیشه، ابعاد، میزان ضخامت، تعداد شیشه ها و … می باشد و برای هر نوع پنجره دوجداره UPVC می توان شیشه با ضخامت مختلف استفاده کرد که بسته به نوع نیاز مشتری و میزان بودجه آن بستگی دارد.

  هزینه ی نصب

  برای اینکه پنجره های شما به صورت کاملا استاندارد نصب شود تا عایق مناسبی در برابر صدا، گرما، وسرما باشد باید نصب پنجره دوجداره توسط یک متخصص فنی انجام شود و هزینه ی آن هم با توجه به قیمت پروژه تعیین می شود.

  کلام آخر

  هلدینگ ایوان ارائه دهنده ی انواع درب دوجداره و پنجره دوجداره یو پی وی سی به سراسر ایران می باشد و متخصصان ایوان با درنظر گرفتن نیاز و بودجه ی مشتریان خود، در انتخاب پنجره ی استاندارد آنها را یاری می کنند و همچنین کلیه ی خدمات ایوان دارای ضمانت نامه می باشد.

  کارشناسان ایوان از مرحله مشاوره تا مرحله ی نصب و خدمات پس از فروش لحظه به لحظه کنار شما عزیزان است و مشتریان خود را در جریان جزئیات روند کار قرار می دهد.

  فهرست

  محاسبه سریع

  تماس سریع