قیمت  پنجره دو جداره در کرج توسط افراد ساکن در اطراف تهران که قصد نوسازی منزل خود را دارند و یا تمایل دارند برای ساختمان درحال ساخت خود پنجره دوجداره بخرند، مکررا پرسیده می شود. یکی از شرکت هایی که می توانید از آن با قیمت مناسب و کیفیت خوب پنجره دوجداره بخرید، ایوان است.
ما در این مقاله برای کسانی که قصد تعویض پنجره دوجداره در کرج را دارند و یا دنبال نمایندگی پنجره دو جداره در کرج هستند، محصولات ایوان را معرفی می کنیم و درباره قیمت پنجره دو جداره در کرج، روش های خرید آسان و استعلام قیمت توضیح می دهیم.
اما در ابتدا، پیش از بررسی قیمت خرید پنجره دو جداره در کرج، این نوع پنجره را به طور مختصر معرفی می کنیم و فاکتورهایی را که بر قیمت آن تاثیر می گذارد مورد بررسی قرار می دهیم.

پنجره دوجداره چیست و چه فاکتورهایی بر قیمت آن تاثیر دارند؟
پنجره دوجداره  برخلاف پنجره های معمولی  از دو لایه شیشه ساخته شده است که بین آنها با هوا یا نوعی گاز خنثی پر می شود. این نوع پنجره ها نقش مهمی در جلوگیری از اتلاف انرژی داخل ساختمان ها دارند. گاز موجود در بین دو لایه شیشه، به عنوان عایق عمل کرده و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. علاوه  بر این، پنجره های دوجداره سخت تر شکسته می شوند و امنیت بیشتری را برای ساختمان فراهم می کنند.

قیمت خرید پنجره دو جداره در کرج

فاکتورهایی که بر قیمت خرید پنجره دو جداره در کرج و سایر نقاط ایران (و حتی جهان) تاثیر می گذارد شامل موارد زیر است:
محل ساختمان: اگر محل ساختمان شما از فروشنده خیلی فاصله داشته باشد، مجبور به پرداخت هزینه بیشتری برای انتقال پنجره ها خواهید شد.
تولید کننده پنجره: پنجره های باکیفیت تر معمولا قیمت بیشتری دارند. با این وجود امنیت و صرفه جویی در مصرف انرژی که برایتان حاصل می شود، ارزش آن را دارد.
اندازه خانه (تعداد پنجره¬های مورد نیاز): هرچه خانه بزرگ تر باشد و پنجره های بیشتری داشته باشد، قیمت خرید پنجره دو جداره در کرج و سایر نقاط کشور افزایش می یابد.
مواد قاب: جنس قاب در قیمت نهایی تاثیر زیادی دارد. با این وجود هزینه¬ای که برای آن پرداخت می¬کنید به هدر نمی¬رود. چون قاب¬های باکیفیت از اتلاف انرژی جلوگیری می¬کنند.
سبک پنجره: اینکه پنجره شما چه اندازه است، کشویی است و یا به طور کامل باز می¬شود و مواردی از این قبیل، بر قیمت خرید پنجره دو جداره در کرج تاثیر می¬گذارد.
نوع شیشه دوجداره مصرفی: خرید شیشه¬های با کیفیت، مستلزم پرداخت هزینه بیشتر است.
گارانتی: قیمت خرید پنجره دو جداره در کرج در مواردی که گارانتی ارائه می¬شود معمولا بیشتر است.
برای خرید پنجره دوجداره کرج گوهردشت، ایوان یکی از بهترین گزینه¬ها است. این شرکت پیش¬فاکتور متناسب با ابعاد پنجره درخواستی شما را در سه سطح کیفی، از 9 برند پروفیل معتبر و 9 قیمت به شما ارائه می¬دهد. این کار به شما کمک می¬کند تا با مقایسه قیمت¬ها و کیفیت¬ها بهترین خرید را انجام دهید.

پنجره های تولید ایوان

انواع پنجره های تولید ایوان شامل موارد زیر هستند:
پنجره آلمینیومی:
جنس پروفیل یا بدنه این نوع پنجره ها، آلمینیوم است. آلمینیوم سبک وزن است و حمل و نقل آن آسان است. همچنین قیمت مناسبی دارد و استحکام آن هم بد نیست. یکی از ویژگی های جالب پنجره های آلمینیومی ضد زنگ بودن آنها است. قاب این پنجره ها سفید و زیبا است و خانه را روشن و دلباز می کنند. با این وجود آلمینیوم عایق حرارات نیست. برای حل این مشکل پنجره آلمینیومی ترمال بریک ایوان تولید شده است.

پنجره آلمینیومی ترمال بریک:
ترمال بریک ماده ای با هدایت حرارتی کم (عایق) است که در داخل پروفیل آلمینیومی قرار می¬گیرد تا از اتلاف انرژی داخلی جلوگیری کند. ترمال بریک به همراه گاز عایق  که در بین دو جداره شیشه قرار گرفته است از تبادل انرژی بین داخل خانه و خارج آن جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. قیمت خرید پنجره دو جداره در کرج برای انواع ترمال بریک قدری بیشتر از پنجره های آلمینیومی ساده است.

پنجره  دوجداره
پنجره های دوجداره از نوع UPVCیکی دیگر از محصولات ایوان هستند که توسط 9 برند مختلف با کیفیت¬های گوناگونی تولید می¬شوند.
UPVC به پلی¬وینیل¬کلرید پلاستیکی نشده اشاره دارد. همانطور که از نام آن پیداست، حاوی فتالات یا BPA نیست، بنابراین برای محیط زیست ضرری ندارد. پنجره¬های UPVC کاملا بهداشتی هستند. آنها عایق حرارت و صوت هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می¬کنند. این نوع پنجره ضد¬آب بوده، مقاومت و دوام زیادی دارد. آنها همچنین ضد¬سرقت بوده (مکانیزم قفل چند نقطه ¬ای دارند که در داخل پروفیل یکپارچه شده¬اند) و در برابر آتش¬سوزی و تغییرات جوی مقاوم هستند.

برند های پروفیل طرف قرارداد

ایوان نه تنها با برند های معتبر پروفیل مثل وین تک و ویستا کار می کند. برندهای دیگر ساخت پنجره دوجداره که طرف قرارداد با ایوان هستند شامل موارد زیر هستند:

  • هافمن
  • وین کلس
  • پویا صنعت
  • کتزولت
  • پلاس پن
  • ویتا نوا
  • امماوی

قیمت پنجره دوجداره بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. ایوان با 9 برند معتبر پروفیل قرارداد دارد و به شما کمک می کند قیمت خرید پنجره دو جداره در کرج را بیابید و نجره¬های مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و کیفیت خوب خریداری کنید.
برای یافتن قیمت پنجره دوجداره وین تک، ویستا کرج کافی است همین الان سایز پنجره مورد نظر و تعداد آن را از طریق صفحه «محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره» برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در عرض 45 دقیقه پیش فاکتور را در 9 قیمت مختلف و در سه سطح کیفی عالی، خوب و متوسط (استاندارد) برای شما ارسال می کنند.
شما می توانید با یک جستجو در گوگل و مقایسه قیمت ها به به کیفیت و قیمت های مناسب ایوان پی ببرید. قیمت پنجره دو جداره کرج گوهردشت را از ایوان بخواهید.

https://www.rbacentralpa.com/windows/top-5-factors-affecting-window-replacement-cost/

جهت سفارش و دریافت مشاوره میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور و مدیریت فروش: آقای قندهاری
شماره موبایل: 09122072788
شماره دفتر: 02191301559
آدرس سایت: aone-holding.com
پست الکترونیکی: [email protected]
فهرست