استفاده از درب و پنجره‌های UPVC سالهاست که رایج شده است. استفاده از محصولاتی باکیفیت در این زمینه و قیمت مناسب آن‌ها همگی هنگام خرید این محصولات مد نظر قرار می‌گیرد. یکی از بهترین برندهایی که در زمینه محصولات UPVC وجود دارد، برند وین تک است. وین تک توانسته است با تولید انواع پنجره دوجداره، نه تنها مشتریان جدید را راضی نگه دارد، بلکه برای افرادی که قصد تعویض پنجره‌های ساختمان خود را دارند هم یک گزینه عالی محسوب شود. در این بین قیمت پنجره دوجداره برای این افراد اهمیت دارد. ممکن است از محصولات مختلف وین تک دیدن کرده باشید و متوجه تفاوت قیمت‌ها شوید. بهتر است بدانید که تولید کننده‌های مختلف ممکن است برند وین تک را با قیمت‌های مختلفی به شما ارائه دهند؛ اما علت چیست؟

چرا قیمت برند وین تک متفاوت است؟

هر چند همیشه در بازار افراد سودجویی حضور دارند که قیمت محصولات را بالا و پایین می‌کنند؛ اما همیشه هم این‌گونه نیست و دلیل تفاوت قیمت‌ها گاهی اوقات کاملاً منطقی است. در ادامه برخی از دلایل تفاوت قیمت پنجره دوجداره وین تک را بررسی می‌کنیم.

نوع پروفایل مورد استفاده

یکی از فاکتورهایی که بر روی قیمت پنجره دوجداره تأثیرگذار است، نوع پروفایلی است که در آن به کار گرفته می‌شود. در اصل وین تک از بهترین گالوانیزه برای تولید پنجره‌های خود بهره می‌برد. با این حال ممکن است با توجه به نوع فضایی که قرار است تا محصول در آن استفاده شود، از گالوانیزه‌های مختلف و با ضخامت‌های کم یا زیاد استفاده شود. هر چند این گالوانیزه‌ها همگی کیفیت بالایی دارند، اما در ضخامت کم خود، طبیعتاً ارزان‌قیمت‌تر هستند.

برند یراق‌آلات مصرفی

علاوه بر خود پنجره دوجداره و اسکلت آن، یراق‌آلات هم که روی آن استفاده می‌شود، ممکن است متفاوت باشند. تولید کننده‌های مختلف با توجه به سلیقه مشتری و کاربرد این محصولات، ممکن است یراق‌آلات متنوعی را روی محصولات این برند قرار دهند که باعث می‌شود تا قیمت پنجره دوجداره در بین دو تولید کننده با تفاوت‌هایی همراه باشد.

نوع شیشه دوجداره مصرفی

اکثر مواقع، بخش عمده‌ای از یک پنجره وین تک را شیشه تشکیل می‌دهد. هر چند کیفیت این شیشه بهتر باشد، قیمت پنجره دوجداره نسبت به یک محصول مشابه در نهایت افزایش می‌یابد. شیشه‌های گرید A که بدون خال و موج هستند، کیفیت بالاتری دارند. به علاوه ممکن است محصولات جانبی دیگری برای دوجداره کردن شیشه‌ها روی آن‌ها استفاده شود که باز هم سبب افزایش قیمت می‌شود. به عنوان مثال چسب بوتیل یکی از این موارد است که روی اسپیسر تزریق شده و سبب می‌شود تا شیشه کاملاً به این قسمت بچسبد. بدین صورت هیچ گونه گرد و غباری از آن عبور نمی‌کند؛ اکثر افرادی که قصد تعویض پنجره دوجداره را دارند از این شیشه‌ها استفاده می‌کنند.

ابعاد پنجره و قیمت پنجره دوجداره

یکی دیگر از مواردی که روی قیمت پنجره دوجداره وین تک مؤثر است، ابعاد آنهاست. قطعاً هزینه نهایی از این فاکتور تأثیر زیادی می‌گیرد. هر چه پنجره دوجداره بزرگ‌تر باشد، قیمت نیز بیشتر می‌شود. البته ابعاد شیشه و گالوانیزه آن نیز در قیمت نهایی مؤثر است.

دستمزد تولید در هر شرکت تولیدی

هر تولید کننده نیز ممکن است دستمزد و سود مخصوص به خود را روی این محصولات قرار دهد. گاهی اوقات حساسیت روی ساخت یک محصول، کیفیت کار و تعداد زیاد سفارشات می‌تواند روی سود شرکت تولید کننده مؤثر باشد. درصدی که به عنوان سود بر روی این محصولات کشیده می‌شود، در تولید کننده‌ها متفاوت است و همین عامل هم سبب تفاوت در قیمت پنجره دوجداره وین تک در تولیدی‌های مختلف می‌شود.
حتی هزینه‌های انبارداری، حمل و نقل و مواردی از این قبیل نیز با توجه به شرایط تولید کننده بر روی این محصولات کشیده می‌شود و عاملی است تا تفاوت قیمت‌ها را رقم بزند.

کدام نوع پنجره دوجداره را خریداری کنیم؟

اگر شما هم از قیمت‌های متنوع در بازار گیج شده‌اید، بهتر است این مسئله را در نظر داشته باشید که همیشه یک مرکز خرید معتبر می‌تواند کار را برایتان راحت کند. این مراکز دلیل تفاوت قیمت‌ها را صادقانه به شما می‌گویند و می‌توانید در اسرع وقت با توجه به نیاز خود بهترین پنجره دوجداره وین تک را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید. به علاوه در صورت نیاز نیز امکان دریافت مشاوره از مراکز معتبر و کارشناسان فروش این مراکز را دارید. در هر صورت وین تک یکی از بهترین برندهایی است که می‌توانید با اطمینان خاطر از محصولات آن به خصوص پنجره دوجداره وین تک استفاده کنید و برای سال‌های طولانی بدون افت کیفیت و فرسودگی از آن بهره ببرید. هلدینگ ایوان ارائه دهنده انواع درب و پنجره دوجداره این اطمینان را به شما می دهد که از بهترین قطعات برای ساخت یک پنجره استفاده می کند کیفیت و کارایی حق مسلم شماست برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان با ما تماس بگیرید.

جهت سفارش و دریافت مشاوره میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور و مدیریت فروش: آقای قندهاری
شماره موبایل: 09122072788
شماره دفتر: 02191301559
آدرس سایت: aone-holding.com
پست الکترونیکی: [email protected]
فهرست